למשרדנו היכולת האנושית, הלוגיסטית, הגיאוגרפית והמיחשובית לתת מענה ופתרון לכל בעיה בתחום הנזיקין והביטוח, להתאים את השירות והייצוג שאנו מעניקים ללקוחותינו במצבים משתנים, לצורך השגת מצוינות בשירות ובתוצאות הנדרשות.

המשרד מפעיל שלוחה נוספת באזור הקריות, דבר המאפשר מתן שרות מקצועי ומהיר בבתי המשפט בצפון הארץ וצוות הקורספונדנטים עימם אנו קשורים בכל רחבי הארץ, מסוגל להעניק שירות משפטי רציף ומהיר לכל בעיה משפטית, תוך חיסכון ניכר בהוצאות ניהול התיקים.

צוות המשרד מונה שלושה שותפים וכן צוות של ארבעה
עורכי דין נוספים

מה כוללת התמחותנו בתחום הנזיקין

עורך דין בתחום הנזיקין הוא בא כוחו של התובע, שמבקש להוכיח כי בשל מעשיו של אדם, עסק או גוף אחר נגרם לו נזק, ובשל כך הוא זכאי לפיצויים. לפי החוק הישראלי, כל עורך דין מוסמך יכול לשמש עו"ד נזיקין, אולם הידע והכישורים הנדרשים לתפקיד הם בלי ספק ייחודיים ומורכבים.

עורך דין בנזיקין צריך להוכיח בבית המשפט כי ניתן להטיל על המזיק חבות (כלומר – אחריות). לשם כך עליו להוכיח שהמזיק אחראי לעוולה כלשהי, שהניזוק אכן סובל מנזק, ושיש קשר סיבתי בין העוולה לנזק. מושגים כגון "עוולה", "נזק" ו"קשר סיבתי" הם מושגים משפטיים מורכבים, שההתמצאות בהם דורשת בקיאות ומיומנות רבה הדרושות מכל עורך דין בנזיקין.

בנוסף, אם עורך דין בנזיקין הוכיח את חבותו של הניזוק, עליו לשכנע את בית המשפט מהו גובה הפיצויים להם זכאי הניזוק, בהתבסס על כך שמטרתם של הפיצויים היא להשיב את הניזוק, ככל האפשר, למצב בו היה נתון לפני הנזק.

מעבר לכך, אמור עורך דין בנזיקין, עוד בטרם הגשת התביעה, להעניק ייעוץ משפטי הוגן ללקוח ולהעריך מהם סיכוייו לזכות בפיצויים, על מנת שישקול אם הגשת התביעה כדאית. על מנת לעשות זאת, צריך עורך דין בנזיקין, ברוב המקרים, להיעזר בחוות דעת מטעם מומחים מתאימים.

עליו לברר את פרטי המקרה, לאסוף את החומר העובדתי הרלוונטי, להתייעץ עם המומחים הרלוונטיים, לגבש הערכה לגבי סיכויי התביעה להתקבל ואת גובה הפיצויים להם זכאי הניזוק. את כל הנתונים האלו צריך עו"ד בנזיקין להציג בפני הניזוק, טרם הגשת תביעת נזיקין, כך שהוא יוכל להחליט אם אכן ברצונו להגיש את התביעה אם החליט הניזוק להגיש תביעה, תפקידו של עו"ד בנזיקין הוא להוכיח בבית המשפט שהתביעה אכן מוצדקת לפי דיני הנזיקין.

כלומר, שניתן להגדיר את המעשה שעשה המזיק (או נמנע מלעשות) כ"עוולה", לפי רשימת העוולות המוגדרת בחוק; שניתן לקבוע שנגרם לניזוק נזק מסוים; ושניתן למצוא קשר סיבתי בין העוולה לנזק, לפי ההגדרה המשפטית המורכבת של נזק סיבתי בדיני נזיקין. עליו להסביר לבית המשפט ולשכנעו שתיקונו של הנזק דורש סכום פיצויים מסוים, כפי שצוין בכתב התביעה, על מנת לנסות לתקן את הנזק ולהשיב את הגלגל לאחור, במידת האפשר, מבחינת הניזוק.

עורכי דין בנזיקין צריכים לגלות בקיאות בסוגיות משפטיות, בסוגיות לא-משפטיות וכן לגלות מיומנות בניהול משא ומתן והשגת חוות דעת. עקב האמור לעיל, צוות עורכי הדין במשרדנו הינו בעל ניסיון וידע רב בתחום דיני הנזיקין, כולל ניהול מו"מ שוטף מול גופים מוסדיים וייצוג הלקוחות בערכאות השונות של בתי המשפט.

עקב הניסיון וההתמחות של צוות המשרד, אנו מכירים מקרוב את הסחבת המשפטית ויודעים שלקוחות רבים נרתעים מהליכים משפטיים בשל הזמן הרב הדרוש לסיים הליכים אלו ובשל הטירחה הכרוכה בהתייצבויות רבות בבית המשפט.

שמירה על ערכים של מתן שירות הוגן ואישי לכל לקוח, שימת דגש על מצוינות וניהול תהליך משפטי מהיר ויעיל, מאפשרים לנו לנהל את תיקי לקוחותינו ביעילות ובמהירות ומסייעים להם לקבל פיצויי נזיקין  בהקדם האפשרי. שמירה על ערכים של מתן שירות הוגן ואישי לכל לקוח, שימת דגש על מצוינות וניהול תהליך משפטי מהיר ויעיל, מאפשרים לנו לנהל את תיקי לקוחותינו ביעילות ובמהירות ומסייעים להם לקבל פיצויי נזיקין  בהקדם האפשרי.

בפני עורך דין בתחום הנזיקין עומדות שלוש משימות עיקריות

תפריט נגישות

ליעוץ חינם השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פתח צ'אט
צריכים עזרה?
היי
איך אפשר לעזור?